Psychologia Bez kategorii Woda do biura – ile to kosztuje? Na co zwrócić uwagę?

Woda do biura – ile to kosztuje? Na co zwrócić uwagę?

Woda do biura – ile to kosztuje? Na co zwrócić uwagę? post thumbnail image

Prawo pracy od jakiegoś czasu wymaga, aby zagwarantować pracownikom stały dostęp do napojów w miejscu pracy. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na to, aby wynająć dystrybutor do wody. Ile tak naprawdę wynosi cena za użytkowanie tego urządzenia? Na co zwrócić uwagę przy zakupie wody do firmy?

Ile zapłacę za wodę?

Przede wszystkim należy mieć świadomość, że przedsiębiorstwa oferujące dostawę wody zwykle wychodzą naprzeciw oczekiwaniom finansowym, które są przed nimi stawiane, a zatem hurtowy jej zakup będzie z pewnością opłacalnym wyjściem. Koszt niespełna dwudziestolitrowej butli wody to nieco więcej niż dwadzieścia złotych, co jest, należy przyznać, niezwykle przystępną stawką, jeśli wziąć pod uwagę ceny wody butelkowanej w supermarketach. 

Rożne dystrybutory

Aby jednak woda do biura była przystępna jeśli chodzi o konsumpcję, warto nabyć lub wypożyczyć należyty dystrybutor wody. Istnieją ich różne rodzaje, ale najbardziej popularny i najtańszy będzie dystrybutor butelkowy – to urządzenie znane ze wszelkich urzędów czy hoteli. Można oczywiście nabyć go na własność, ale istnieje również niezwykle korzystna pod względem finansowym opcja wynajmu – miesięczny czynsz za dystrybutor wody to najczęściej kilkadziesiąt złotych. 

Wodę pić trzeba

Woda do biura jest niezbędna dla dobrego samopoczucia pracowników. W związku z tym nie powinno się oszczędzać na liczebności dystrybutorów i jakości wody, na której regularne dostawy się zdecydujemy. Na pewno wpłynie to również na efektywność pracy. 

Powiązane posty