Psychologia Inne Ciekawostki ze świata magii – czy słyszałeś o tym?

Ciekawostki ze świata magii – czy słyszałeś o tym?

Ciekawostki ze świata magii – czy słyszałeś o tym? post thumbnail image

Nie wszyscy wierzą w magię. Niekiedy można usłyszeć mnóstwo uszczypliwych komentarzy w jej kierunku. Ale choć nie każdego magia jeszcze kiedykolwiek dosięgnęła, to dobrze jest wiedzieć parę rzeczy na jej temat. Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami.

Co warto wiedzieć na temat biblioteki liści palmowych?

Czy wiedziałeś na przykład, że w Indiach istnieje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Warto w skrócie wyjaśnić, co to za miejsce i czym tak naprawdę się zajmuje. Jest czymś podobnym do biblioteki, ale próżno szukać tam powieści – w obszernym inwentarzu znajdują się bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Dzięki temu, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, te mogą przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez większych uszkodzeń. Ale czemu służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, gdzie na liściach zapisane są przepowiednie dla każdego. Aby otrzymać egzemplarz dla siebie, należy przyjść do punktu i odbyć rozmowę z mędrcem. Mężczyzna wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a później znajduje liść palmowy odpowiedni dla nas. Wtedy możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie ma dla nas los.

Jak działają czakramy ziemi?

Bardzo interesującą ciekawostką ze świata magii są również czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są egipskie piramidy. Na czakramy ziemi można natknąć się jednak także w praktycznie każdym kraju. Są to miejsca mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają niezwykle interesujące doznania związane z obcowaniem z siłą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na własnej skórze, jak czakramy ziemi działają. 

Powiązane posty